Arka Sıradakiler Dizisi Resmi Web Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Arka Sıradakiler Dizisi Resmi Web Sitesi

[b]Arka Siradakiler Dizisi İlk ve Tek Fan Sitesi[/b]

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

süpey nickLerrrr

2 posters
YazarMesaj
Mr'_SP@WN_
Admin
Admin

Ruh Hali : 2

süpey nickLerrrr Empty
MesajKonu: süpey nickLerrrr   süpey nickLerrrr Icon_minitimeC.tesi Mayıs 23, 2009 9:07 am

1) ßugün Sen!n için ß!r Kurßan Kest!m ß!LekLer!m HaLa Kanıyor Ve Acıyor.
2)Kapat GozLérini Vé Bana Bak Bén! Diyé Né varsa Gordugun i$té O Sénin Yoklugun..
3)Fani Dunyanin Baki Padisahi Dégiliz Biz parcaLAnmis Gonul HirkaLarini Yamar Dikeriz Biz DostLarLA agLAr DostLarLa GuLEriz.
4)GozLérDé Yas Yoksa Ruh Gok KusagiNa SaHiP oLaMaz!

5)Gozun Aydin Artik Ozgursun . .Artik ßaGimsizzsin SabaHa Butun uCakLAr Vé KucakLAr Sénin.
6) Seni Hayatın Kurallarına Göre Değil Kafama Göre Yaşadim
7) Hãsrêtîm’d!ñ $îmdî îsê Ñêfrêt!m’sîñ, duy bunlãrî; kãlbîñê î$lêsîñ, sêñ ñãsîl bîrîsîñ?
8)Sen Benim Hem var oluş ; Hemde Yok Oluş Sebebimsin .

9)ßéni kãybetmeyi Gözé ãLãnı, kãzãnmãk için AsLã uğrãşmãm

10)§!L~~ ÂdImI~~ ßã$tãn~~ ¥ãSs~~ kãLßiné , ßã$~~ hÂrf!~~ ßü¥ük~~ QLSuN.

11) Tek Yürek Tek Bilek!Kralına Tek Kurşun..

12) kéLam yétér mi sandIn ka¢ pakét tütün ßitérdé dérdi ßitméz insanIn .

13)b1r hayat sectim ! hayat’larin icinden. sebebsizce ya$iyorum õLmek isterken deLice .

14) RüzgarLarı ßekLerim Penceremde, GeLmiceğini ßiLe ßiLe..GeLsede Deva OLmaz Kokunu Getiren RüzgarLar, GözLerimdeki Yaşı SiLmeye

15) yıllar önceydi cokta güzeldi simdi düsününce. Benimsin demistin bende Senin renkli RENKLI RUYALAR Oteli’nde . .. .

16)Paylaşmanın Asaletini Hiç Bir zaman ßenciLLiğin ÇirkinLiqine Tercih Etme & Öyle ßir SevqiLi Seçki Sen Onun İçin Ölümü Düşünürken O Senin İçin Çoktan Ölmüş Olsun..

17) Bir Oyun Deilmi Hayat Sahnelenmeyen Oyuncu Olmak Dururken Seyretmek Neden? Herşey Boş Dünyada Herşey Boş Hayatta Yaşadığım Kar Yanıma…. .

18)YAŞAMAK ANLAMAKSA ANLADIĞIN KADAR YAŞARSIN…ANLAYANA

19)DuyguLarı açığa veren gözLer oLmaSa kaLp hisLerin Mezar taşı oLurdu..
20) hêpsí gídící sên kâLıcı,hêpsí ânLık sên hâyât døLu,hêpsí çøcukçâ sên gêrçêkçê,hêpsí ôyLêsíne sên ôLêsíyê..

21)iStediğimi verin tøzLu rAfLarImdA ge¢mi$im yAnar ßenim gözLerim daLar derin ßenim hisLerim ßöyLedir yerLi yersiz söyLenir sözLerin ßana ßi simgedir i¢imde mimLenir

22)GençLigimizi yakanLara , Sevdiqimizi eLimizden aLanLara , Kolumuza jilet attıranLara , Kadehi eLimize tutuşturanLara,her Kuytu köşede esrarı cektirip üçlüyü tersten yaktıranLara isYanım aLLah’a degiL Tüm aLLah’sızLara..! Günahkar SokakLarın tövbekar DelikanLısı

23)İnanıyorsan savunduklarına, arkasında duracaksın..gerek yok cellada cıkarıldığında darağacına, tabureye sen vuracaksın !

24) ßëDëñîM |{å®️åñ£ı|{£å®️Då ø£åñ §ëñ§îZ£îğë ®️µ]¬[µM §åñå åî±

25) NØk†ayı kØyduğum æN N£ S£nd£n ßir £S£r N£d£ ߣnd£n ßir iz kæLæjæk . . ..

26) Aklımı kaybetmekten değil, bulmaktan korkuyorum..

27) Sanma ßiLékLér!mdék! jiLét kéSigi 10Lar aŞkImIzIn bédéLi 10Lar zaLim!n diŞ !zLer!

2 Sêvdâ êktîm îhâñêtî ßî¢îÿørûm , ¢øk Sêvmî$tîm î$tê ßûñâ ÿâñîÿørûm , vâzgê¢îLmêz Sâñdîñ Sêñ kêñdîñî Sâñâ ñøktâ køÿûÿørûm ..

29)ÇıKaR YoL hAnGiSi?SeVmEk Mi SeViLmEk Mi,SaRhOşLuK mU İçKi Mi,AnLaMaDıM GiTTİ..ÇıKaR YoL HaNgİsİ ?SeN mİ SeNsİzLiK mİ,YaŞaMaK mI öLmEk Mi???

30)Emek VeR, KuLAK VeR, BiLGİ VeR, BoRÇ VeR; AmA BoS VeRME! İYİYİ ArA, GÜzELİ ArA, DOĞRUYU ArA; AmA KuSUR ArAmA!

31) Hî¢ VaraMaDIM FarkIña, Dû$ûñMëDîM kî ¥arIñI UZagI ta$I¥aMaDIM, $îMDî ¢ëkî¥øruM îstë kahrIñIYëñî acILar ta$I¥øruM, DûñDë kaLañ gôZ ¥a$LarIñI.MutLuLugu satI¥øruM ZararIña, kaLDIr ûstûMDëñ Par¢aLa¥añ ø ßakI$LarIñi

32)CeSarE†imiN ßi††iĞi yErdE £SaRe†iM ßa$Lar

33)S£wdamızın adı B£rrak Sonu toprak dön£n aLçak oLSun ..§£nd£n ßæ§kæ§I yæLæn §£nd£n §onræ§I öLüm , §£nd£n qayrI§Ina yokum !

34) Hele Bir Kapansın Kapılar ! Sular Durulsun ! Bıçak Atacagım Tam 12′Den ! Kısa Devre Yapsın Kalbim ! Ellerım inatla Dokulsun Cıgaraya !

35) DOST VURULUNCA DEGIL, UNUTULUNCA KAHRINDAN OLUR.

36) £y Karanlık Gecenin Hayırsız Zalim Kızı .. Sorgusuz SuaLsiz Asigim saNaaa uLannn (;

37)Piyasanin KraL’i OrTamin Adami Warmi itariz oLan .

3A$k Mi ? O DéDigin Gazoz AgaCi Burda YétismiYor ! ..
‘ÇoBaN oLuR KoYuN GüDeRiZ,KaFaMıZ BoZuLuR EsRaR iÇeRiZ,BuNaLıMa GiReR JiLeT ÇeKeRiZ…”IzmitLiyiz”öLüMüNe SeVeRiZ

39) Ya Sahip Olursun ßana ßu Hayatta Ya Hayal oLur KaLırım RüyaLarında Ya $arkın oLur DoLanırım DudakLarında Ya Uzaktan geLen Ses oLur KaLırım kuLakLarında

40)Olume sozum yok sadece… Avuclarim kaniyor.

41) Ben Sevdiğim Uğruna Yanmışım .1Siz Yanmasanız Nolur…Ben Sevdiğim Uğruna Ölmüşüm Siz Öldürseniz Ne Olur.!

42)Hér qüné ß!r öMür w£r!yorum, warLıqına Dua , yokLuquna !Syan £d!yorum

43)a$k ÇekiLmez ßuraLarda ßen Hep Seni Aradım.. Duvarlara Senin iÇin Resim Çizip Agladım.. Sen uyurKen ßen Düşündüm.

44) Sânâ ßêdduâLar ßîLê Çok $êytânâ SâttÎm Sênî , Ondân ßâşkâ KîmSên Yok…! Artîk Oynâmânâ Gêrêk Yok, Çûnkû; Gêri Dônûş YoLûn Yok…!

45)HHHerkezzz aAAynıykennn BBBizzz FFFarklıydıkKK ŞŞŞimdiii HHHerkezzz FFFarkkk PPPPeşindeee ßßßizzz YYYineee AAAynıyızzz

46) ŞeReFSiZ DoSTLaRıN oLaCaĞıNa DeLiKaNLı DüŞMaNLaRıN oLSuN!

47)’ßizi iTE KÖPEGE reziL etmeyin. İTİN hatrı YOKSA sahibinin hatrı varki BURDAYIZ.bir Günde kraL OLmadıkki, bir Günde tahttan ineLim!

4S£vm£diğin ßIrIn£ AsLa S£nI S£vIyorum D£m£..İçInd£ oLmAyAn DuyguLAr vArmI$ gIßI Söz £tm£.KIms£nIn HAyAtInA KALßInI KIrmAk İçIn GIrm£

49)Biz KimLeriz? Diye Sorma, Biz Hayata Boş VermişLerdeniz. Hayat Nedir? Diye Sorma, Biz Hayat Deryasinda YüzenLerdeniz. Bizi Arama Lüks MeyhaneLerde, Biz Dost Şarabı içenLerdeniz.

50) NamLudan Çıkan Kurşun Sadece NamLuya Geri Girmez.. kaLpden çıkan Sesde hiç Susmaz …
http://arkasiradakilerfan.hareketforum.biz
crayz_001

Ruh Hali : 2

süpey nickLerrrr Empty
MesajKonu: Geri: süpey nickLerrrr   süpey nickLerrrr Icon_minitimePaz Mayıs 24, 2009 1:26 pm

tesekkurler Smile

süpey nickLerrrr
1 sayfadaki 1 sayfası